Read Cinder by Marissa Meyer Free Online


Ebook Cinder by Marissa Meyer read! Book Title: Cinder
The author of the book: Marissa Meyer
Edition: Artemis Yayınları
Date of issue: January 2015
Loaded: 1254 times
Reader ratings: 7.6
ISBN: 6051425527
ISBN 13: 9786051425528
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 361 KB
City - Country: No data

Read full description of the books:Gelecekte bile, hikâye "bir varmış bir yokmuş" dİye başlıyor… İnsanlarla androidlerin yan yana dolaştığı Yeni Pekin'e hoş geldiniz. Her ne kadar birlikte yaşamayı başarsalar da türlerin dostluğu sanıldığı kadar kolay değil. Ölümcül bir veba insan nüfusunu tehdit ediyor. Ay İnsanları, Dünya'yı uzaydan izleyerek doğru zamanı kolluyor. Kimse Dünya'nın kaderinin tek bir kıza bağlı olduğunun farkında bile değil…

Becerikli bir mekanik ustası olan Cinder, herkesten saklasa da aslında bir sayborg. Üvey annesinin hakaretleri yetmezmiş gibi şimdi bir de üvey kardeşinin hastalanmasından sorumlu tutuluyor. Yakışıklı Prens Kai'in hayatına girmesiyle birlikte, Cinder birden kendini gezegenler arası bir anlaşmazlığın ortasında buluveriyor. Sorumluluk ve özgürlük, sadakat ve ihanet arasında kalan Cinder, Dünya'nın geleceğini koruma altına almak için önce kendi geçmişinin sırlarını açığa çıkarmak zorunda... Yeniden kurgulanmış bu masalda Külkedisi ile tekrar tanışmaya ne dersiniz?

Marissa Meyer, Washington'ın Tacoma kasabasında doğup büyüdü. Henüz küçük bir çocukken kitaplara âşık olan Marissa, ergenlik yıllarından beri gençlik edebiyatı üzerine çalışıyor. Peri masallarına da büyük bir sevgi besleyen Marissa, gençlik günlerinden beri bu masalları yeniden kurguluyor ve bu tutkusundan da vazgeçecek gibi görünmüyor.


Download Cinder PDF Cinder PDF
Download Cinder ERUB Cinder PDF
Download Cinder DOC Cinder PDF
Download Cinder TXT Cinder PDFRead information about the author

Ebook Cinder read Online! I live in Tacoma, Washington, with my husband and beautiful twin daughters. Represented by Jill Grinberg. Learn more about me and my upcoming books at http://www.marissameyer.com.
Reviews of the Cinder


RONNIE

This book changed my life!

OLIVER

It reads on one breath.

MILLIE

This story is going to be remembered for a long time.

ISAAC

My life was divided into two halves: before and after reading the book!

FLORENCE

The best ... And the most interesting, bright, fascinating ...
Add a comment
Download EBOOK Cinder by Marissa Meyer Online free

PDF: cinder.pdf Cinder PDF
ERUB: cinder.epub Cinder ERUB
DOC: cinder.doc Cinder DOC
TXT: cinder.txt Cinder TXT