Read Hegemonův stín by Orson Scott Card Free Online


Ebook Hegemonův stín by Orson Scott Card read! Book Title: Hegemonův stín
The author of the book: Orson Scott Card
Edition: Laser
Date of issue: 2003
Loaded: 1443 times
Reader ratings: 4.6
ISBN: 8071931527
ISBN 13: 9788071931522
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 29.29 MB
City - Country: No data

Read full description of the books:Enderova hra je jeden z nejpopulárnějších románů žánru sci-fi. Získala cenu Hugo a Nebula, její náklad překročil milion exemplářů, byla přeložena do mnoha jazyků. Vypráví příběh chlapce, Endera Wiggina, a jeho s obtížemi vyválčeného vítězství nad cizí rasou, která hodlala zničit Zemi. Ale Ender není jediné dítě v Bojové škole. V Enderově stínu Card vypráví o Fazolkovi, který se stal Enderovou pravou rukou, jeho stratégem a přítelem.
Teď poznáme další příběh malého Fazolka, chlapce před nímž stojí problémy, které opět rozhodují o dalším osudu lidstva na celé Zemi.

Válka je skončena. Ender Wiggin a jeho tým brilantních dětí – válečníků vyhrál. Nepřátelé jsou zničeni, lidská rasa je zachráněna. Ender se sice nevrací na Zemi, ale jeho družina ano, domů ke svým rodinám, rozptýleným po celém glóbu. Bojová škola už není. Ale jakmile vnější nebezpečí pomine, Země se znovu stává bitevním polem. Děti z Bojové školy jsou více než hrdinové, jsou potenciální zbraně, které mohou mít význam pro země které by je ovládaly. A postupně, jeden po druhém, jsou všichni členové Enderovy družiny uneseni. Jenom Fazolek se zachrání a hledá pomoc u Enderova bratra Petra.
Petr Wiggin, Enderův starší bratr, stále z pozadí manipuluje pozemskou politikou. S Fazolkovou pomocí možná dosáhne svého cíle – ovládnutí světa…


Download Hegemonův stín PDF Hegemonův stín PDF
Download Hegemonův stín ERUB Hegemonův stín PDF
Download Hegemonův stín DOC Hegemonův stín PDF
Download Hegemonův stín TXT Hegemonův stín PDFRead information about the author

Ebook Hegemonův stín read Online! Orson Scott Card is the author of the novels Ender's Game, Ender's Shadow, and Speaker for the Dead, which are widely read by adults and younger readers, and are increasingly used in schools.
Besides these and other science fiction novels, Card writes contemporary fantasy (Magic Street, Enchantment, Lost Boys), biblical novels (Stone Tables, Rachel and Leah), the American frontier fantasy series The Tales of Alvin Maker (beginning with Seventh Son), poetry (An Open Book), and many plays and scripts.

Card was born in Washington and grew up in California, Arizona, and Utah. He served a mission for the LDS Church in Brazil in the early 1970s. Besides his writing, he teaches occasional classes and workshops and directs plays. He recently began a longterm position as a professor of writing and literature at Southern Virginia University.

Card currently lives in Greensboro, North Carolina, with his wife, Kristine Allen Card, and their youngest child, Zina Margaret.

For further details, see the author's Wikipedia page.
For an ordered list of the author's works, see Wikipedia's List of works by Orson Scott Card.


http://us.macmillan.com/author/orsons...


Reviews of the Hegemonův stín


MAX

An enticing cover and a controversial story.

LUCA

Why do you need to write a phone?

LOUIS

Not when you can say the book is better.

MOLLIE

Interesting, exciting story.
Add a comment
Download EBOOK Hegemonův stín by Orson Scott Card Online free

PDF: hegemonv-stn.pdf Hegemonův stín PDF
ERUB: hegemonv-stn.epub Hegemonův stín ERUB
DOC: hegemonv-stn.doc Hegemonův stín DOC
TXT: hegemonv-stn.txt Hegemonův stín TXT